Jedno policijsko vozilo u Senju završilo je u moru u srijedu poslijepodne. Policajac koji je bio na dužnosti napustio je automobil, ali nije podigao ručnu kočnicu, potvrdili su iz PU ličko-senjske. U autu nije bilo nikoga te nema ozlijeđenih osoba, a vozilo je izvučeno iz mora.
“Nisam osobno vidio trenutak kad je auto pao u more, ali pričaju svjedoci da je samo krenuo i upao. Prepali su se, nisu znali ima li nekoga unutra. Brzo su shvatili da je auto bio prazan pa je svima laknulo. Auto su već izvukli”, ispričao je svjedok događaja.
Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
